PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, Wrocław

Pragniemy Państwu zaprezentować PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2012-11-02 oraz zakończy się 2012-11-30. Organizatorem jest firma ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana fizyczna obecności. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako kanału transmisji.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 541.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wyliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-05, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca siedzibę w mieście Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *