PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, Jelenia Góra

Chcemy Państwu przedstawić PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2012-11-02 oraz zakończy się 2012-11-30. Organizatorem jest ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana fizyczna obecności. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 541.50.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2012-10-05 i rabat wynosi według firmy 5%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *