PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, Legnica

Pragniemy zaprezentować PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning. Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-02 i potrwa ono do 2012-11-30. Organizatorem jest firma ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu lub też jej zdobycia.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 541.50 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-10-09.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *