Pełnomocnik Jakości i Audytor Wewnętrzny ISO 9001, Kraków

Oferujemy Państwu nowe szkolenie Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości zatytułowane: Pełnomocnik Jakości i Audytor Wewnętrzny ISO 9001. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-05 oraz zakończy się 2012-11-06.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Jakość.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował JUKA.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1476.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Pełnomocnik Jakości i Audytor Wewnętrzny ISO 9001, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Jakość – zaprasza Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości posiadająca siedzibę w mieście Kraków.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Pełnomocnik Jakości i Audytor Wewnętrzny ISO 9001.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *