ABI ISO 27001 i Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, Kraków

Chcemy Państwu zaprezentować ABI ISO 27001 i Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2012-10-10 i potrwa ono do 2012-10-11. Organizatorem jest firma Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Jakość.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia JUKA. Dla tego obiektu miejsce zostały wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość szkoleń.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1476.00.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu ABI ISO 27001 i Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Jakość – zaprasza Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości z siedzibą w miejscowości Kraków.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: ABI ISO 27001 i Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *