Pełnomocnik Jakości i Audytor Wewnętrzny ISO 9001, Kraków

Chcemy zaoferować Pełnomocnik Jakości i Audytor Wewnętrzny ISO 9001. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany początek w dniu 2012-10-22 oraz zakończy się 2012-10-23. Organizatorem jest Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia JUKA. Dla tego obiektu dane zostały podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1476.00.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Pełnomocnik Jakości i Audytor Wewnętrzny ISO 9001, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe – zaprasza Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości posiadająca swą siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Pełnomocnik Jakości i Audytor Wewnętrzny ISO 9001.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *