Zakończenie budowy. Przygotowanie i przekazanie obiektów budowlanych do użytkowania, ŁÓDŹ

Chcemy Państwu zaoferować Zakończenie budowy. Przygotowanie i przekazanie obiektów budowlanych do użytkowania. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-10-15. Organizatorem jest Ośrodek Szkoleń Budownictwa IPW Projex, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Budowlane, Techniczne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Centrum Konferencyjne w Łodzi.Miejsce jest w ofercie określone jako ŁÓDŹ woj. Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 395.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zakończenie budowy. Przygotowanie i przekazanie obiektów budowlanych do użytkowania, przypisanego do kategorii – Budowlane, Techniczne – zaprasza Ośrodek Szkoleń Budownictwa IPW Projex posiadająca swą siedzibę w mieście Katowice.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zakończenie budowy. Przygotowanie i przekazanie obiektów budowlanych do użytkowania.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *