PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, Płock

Przebieg szkolenia pt.: PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, ma planowany początek w dniu 2012-11-02, zaś koniec 2012-11-30. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera jako medium transmisji.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 541.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wskazana tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-10-16, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *