PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, Oświęcim

Pragniemy Państwu zaoferować PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2012-11-02 oraz zakończy się 2012-11-30. Organizatorem jest firma ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 541.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wskazana tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-10-15, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 5%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu lub samego jej uzyskania.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *