PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, Nowy Sącz

Data szkolenia zatytułowanego: PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, ma przewidziany start w dniu 2012-11-02, zaś koniec 2012-11-30. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana osobista obecności. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 541.50.

Podana tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-10-13, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 5%.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *