PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, Łódź

Pragniemy Państwu przedstawić PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-02 i potrwa ono do 2012-11-30. Organizatorem jest firma ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako kanału transmisji.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy bądź też samego jej uzyskania.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 541.50 PLN.

Wskazana tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-10-12, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *