PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, Siedlce

Pragniemy zaprezentować PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-02 oraz zakończy się 2012-11-30. Organizatorem jest ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma aktywności mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy albo samego jej zdobycia.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 541.50.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2012-10-17 i obniżka wynosi według organizatorów 5%.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *