Profesjonalny Office Manager – tajniki skutecznego zarządzania biurem, Kraków

Prezentujemy kolejne szkolenie AVENHANSEN Sp. z o.o. o nazwie: Profesjonalny Office Manager – tajniki skutecznego zarządzania biurem. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-05-09, zaś koniec 2013-05-10.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel*** w centrum. Dla tego obiektu szczegóły są wyszczególnione jako Kraków woj. Małopolskie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1574.40.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust wynosi według organizatorów 100 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalny Office Manager – tajniki skutecznego zarządzania biurem, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zarządzanie – zaprasza AVENHANSEN Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Kraków.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Profesjonalny Office Manager – tajniki skutecznego zarządzania biurem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *