Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), Siedlce

Prezentujemy Państwu następne szkolenie Gowork.pl pt.: Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h). Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-01-09.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały wyznaczone jako Siedlce woj. Mazowieckie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy lub też jej zdobycia.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 800.00.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h), przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami – zachęca Gowork.pl posiadająca swą siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Controlling personalny- praktyczne zastosowanie w zarządzaniu zasobami ludzkimi (12 h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *