Skuteczne metody sprzedaży i obsługi klienta, Poznań

Szkolenie pt. Skuteczne metody sprzedaży i obsługi klienta, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej AVENHANSEN Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2013-06-06 i potrwa ono do 2013-06-07.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, obsługa klienta.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel*** w centrum. Dla tego obiektu miejsce są zaznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1574.40.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według firmy 100 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Skuteczne metody sprzedaży i obsługi klienta, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, obsługa klienta – zaprasza AVENHANSEN Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Kraków.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Skuteczne metody sprzedaży i obsługi klienta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *