Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., Kraków

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST pt.: Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów.. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-29 oraz zakończy się 2012-11-30.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, obsługa klienta, negocjacje, techniki sprzedaży.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź też jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1565.79.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, obsługa klienta, negocjacje, techniki sprzedaży – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *