Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., Kraków

Szkolenie pt. Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-29 i potrwa ono do 2012-11-30.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, asertywność, efektywna komunikacja, kreatywność.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1565.79.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według firmy 5%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, asertywność, efektywna komunikacja, kreatywność – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST z siedzibą w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *