Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., Kraków

Szkolenie o nazwie Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-29, zaś koniec 2012-11-30.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1565.79 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, kierownicze – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST z siedzibą w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *