Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., Poznań

Data szkolenia o nazwie: Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., ma planowany początek w dniu 2012-12-17, zaś koniec 2012-12-18. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, obsługa klienta, negocjacje, techniki sprzedaży. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu albo jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1565.79 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, obsługa klienta, negocjacje, techniki sprzedaży – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *