Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., WARSZAWA

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST pt.: Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów.. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-10-29 oraz zakończy się 2012-10-30.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, kierownicze.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1565.79 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według organizatorów 5%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, kierownicze – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *