PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning, Toruń

Chcemy Państwu zaprezentować PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2012-10-01 i potrwa ono do 2012-10-31. Organizatorem jest ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Zawodowe, Administracja, pracownik biurowy, biurowe, kobiet. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej konieczna osobista obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako kanału transmisji.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 770.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, pracownik biurowy, biurowe, kobiet – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *