PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning, Łódź

Szkolenie pt. PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy ARBIZ AKADEMIA BIZNESU. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-10-01, zaś koniec 2012-10-31.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Zawodowe, Administracja, pracownik biurowy, biurowe, kobiet.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana osobista obecności. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako medium transmisjidanych audiowizualnych.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 770.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, pracownik biurowy, biurowe, kobiet – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *