Strategie Wynagrodzeń, czyli jak wybrać, wprowadzić i zarządzać efektywnym systemem, Wrocław

Szkolenie zatytułowane Strategie Wynagrodzeń, czyli jak wybrać, wprowadzić i zarządzać efektywnym systemem, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Progress Project Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-15 oraz zakończy się 2012-11-16.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, systemy motywacyjne, optymalizacja zatrudnienia, kadry i płace, HR, rekrutacja, kierownicze.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy lub też samego jej zdobycia.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Hotel Campanile. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1648.20.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-11-14, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 200 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Strategie Wynagrodzeń, czyli jak wybrać, wprowadzić i zarządzać efektywnym systemem, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, systemy motywacyjne, optymalizacja zatrudnienia, kadry i płace, HR, rekrutacja, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Strategie Wynagrodzeń, czyli jak wybrać, wprowadzić i zarządzać efektywnym systemem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *