AKREDYTYWA DOKUMENTOWA: DOGODNA FORMA ZABEZPIECZENIA oraz ROZLICZENIA TRANSAKCJI w OBROCIE MIĘDZYNAR, Kraków

Oferujemy nowe szkolenie Ekspert Handlowy pt.: AKREDYTYWA DOKUMENTOWA: DOGODNA FORMA ZABEZPIECZENIA oraz ROZLICZENIA TRANSAKCJI w OBROCIE MIĘDZYNAR. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-11-15.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, konsumenckie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Kraków, Dom POLONII, ul. Rynek Główny 14. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 719.10.

Obliczona tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-11-05, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 10%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu AKREDYTYWA DOKUMENTOWA: DOGODNA FORMA ZABEZPIECZENIA oraz ROZLICZENIA TRANSAKCJI w OBROCIE MIĘDZYNAR, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne, konsumenckie – zachęca Ekspert Handlowy posiadająca swą siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: AKREDYTYWA DOKUMENTOWA: DOGODNA FORMA ZABEZPIECZENIA oraz ROZLICZENIA TRANSAKCJI w OBROCIE MIĘDZYNAR.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *