Służebność przesyłu, a cywilno–prawne aspekty prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane, Warszawa

Przebieg szkolenia pt.: Służebność przesyłu, a cywilno–prawne aspekty prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane, jest przewidziany w dniu 2012-10-26. Jesteśmy znani jako Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Prawne, Budowlane, budowa, obsługa urządzeń, administracji publicznej, inne.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Szkoła Biznesu Polietchniki Warszawskiej. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyszczególnione jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 689.42 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2012-10-26 i obniżka jest równa według organizatorów 5%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Służebność przesyłu, a cywilno–prawne aspekty prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane, przypisanego do kategorii – Prawne, Budowlane, budowa, obsługa urządzeń, administracji publicznej, inne – zachęca Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Służebność przesyłu, a cywilno–prawne aspekty prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *