Proces ustalania ceny w transakcjach wewnątrzgrupowych, Warszawa

Termin szkolenia zatytułowanego: Proces ustalania ceny w transakcjach wewnątrzgrupowych, jest przewidziany w dniu 2012-12-14. Jesteśmy znani jako Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Ekonomiczne.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Dziennik Rzeczpospolita. Dla tego obiektu dane zostały wyszczególnione jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 553.50 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Proces ustalania ceny w transakcjach wewnątrzgrupowych, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne – zaprasza Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Proces ustalania ceny w transakcjach wewnątrzgrupowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *