Doskonalenie umiejętności menedżerskich w zakresie prowadzenia rozmów oceniających i rozwojowych

Prezentujemy nowe szkolenie Effect Group Sp. z o.o. zatytułowane: Doskonalenie umiejętności menedżerskich w zakresie prowadzenia rozmów oceniających i rozwojowych. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin nie posiada jednoznacznie określonego rozpoczęcia.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, zarządzanie zespołem, negocjacje i mediacje, negocjacje, zarządzanie, motywacja, zarządzanie talentami.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze miejsca nie zostały podane.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 0.00 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Doskonalenie umiejętności menedżerskich w zakresie prowadzenia rozmów oceniających i rozwojowych, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, zarządzanie zespołem, negocjacje i mediacje, negocjacje, zarządzanie, motywacja, zarządzanie talentami – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Doskonalenie umiejętności menedżerskich w zakresie prowadzenia rozmów oceniających i rozwojowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *