PALETY W PRAKTYCE – warsztat praktyczny, Warszawa

Przedstawiamy nowe szkolenie MOST WANTED! S.c. pt.: PALETY W PRAKTYCE – warsztat praktyczny. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2013-01-29.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Logistyka, transport, zarządzanie, magazynowanie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Sala Most Wanted. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 725.70 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według prowadzących 100 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu PALETY W PRAKTYCE – warsztat praktyczny, przypisanego do kategorii – Logistyka, transport, zarządzanie, magazynowanie – zachęca MOST WANTED! S.c. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: PALETY W PRAKTYCE – warsztat praktyczny.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *