Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro, Poznań

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy Akademia Doskonalenia Kadr o nazwie: Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-23.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Budynek Szkół Policealnych COSINUS.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 230.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy – zachęca Akademia Doskonalenia Kadr mająca siedzibę w miejscowości Brzeg.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *