Dochodzenie i egzekucja należności cywilnoprawnych w jednostkach samorządu terytorialnego, Wrocław

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy Akademia Doskonalenia Kadr o nazwie: Dochodzenie i egzekucja należności cywilnoprawnych w jednostkach samorządu terytorialnego. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-21.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Budynek Szkół Policealnych COSINUS.Miejsce jest w ofercie określone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 282.90 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Dochodzenie i egzekucja należności cywilnoprawnych w jednostkach samorządu terytorialnego, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy – zaprasza Akademia Doskonalenia Kadr z siedzibą w mieście Brzeg.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Dochodzenie i egzekucja należności cywilnoprawnych w jednostkach samorządu terytorialnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *