Dochodzenie i egzekucja należności cywilnoprawnych w jednostkach samorządu terytorialnego, Wrocław

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy Akademia Doskonalenia Kadr o nazwie: Dochodzenie i egzekucja należności cywilnoprawnych w jednostkach samorządu terytorialnego. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-21.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Budynek Szkół Policealnych COSINUS.Miejsce jest w ofercie określone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 282.90 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Dochodzenie i egzekucja należności cywilnoprawnych w jednostkach samorządu terytorialnego, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy – zaprasza Akademia Doskonalenia Kadr z siedzibą w mieście Brzeg.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Dochodzenie i egzekucja należności cywilnoprawnych w jednostkach samorządu terytorialnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *