Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro, Wrocław

Pragniemy zaoferować Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-11-21. Organizatorem jest firma Akademia Doskonalenia Kadr, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Budynek Szkół Policealnych COSINUS.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 282.90.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy – zaprasza Akademia Doskonalenia Kadr mająca swą siedzibę w miejscowości Brzeg.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *