Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne, WARSZAWA

Szkolenie o nazwie Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-12-06 oraz zakończy się 2012-12-07.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, organizacje pożytku publicznego, prawne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1156.82.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, organizacje pożytku publicznego, prawne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *