KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, Wrocław

Przebieg szkolenia zatytułowanego: KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, ma przewidziany start w dniu 2012-11-02 i potrwa ono do 2012-11-30. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna osobista obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 826.50.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-11, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 5%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *