Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne, WARSZAWA

Data szkolenia o nazwie: Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne, ma planowany początek w dniu 2012-12-06 oraz zakończy się 2012-12-07. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1156.82 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *