Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych + wyjazd do Berlina, Szczecin

Pragniemy Państwu zaoferować Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych + wyjazd do Berlina. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-17 i potrwa ono do 2012-10-19. Organizatorem jest firma Hanza Consulting Doradztwo i Szkolenia, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Administracja, Zamówienia publiczne, samorządowa, projekty unijne, prawo ZP, zamawiających.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Ibis. Dla tego obiektu dane są zaznaczone jako Szczecin województwo Zachodniopomorskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1200.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych + wyjazd do Berlina, przypisanego do kategorii – Administracja, Zamówienia publiczne, samorządowa, projekty unijne, prawo ZP, zamawiających – zachęca Hanza Consulting Doradztwo i Szkolenia mająca siedzibę w miejscowości Szczecin.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych + wyjazd do Berlina.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *