Skuteczny kontakt z trudnym klientem – 3 dniowe warsztaty + wyjazd do Berlina, Szczecin

Data szkolenia zatytułowanego: Skuteczny kontakt z trudnym klientem – 3 dniowe warsztaty + wyjazd do Berlina, ma planowany start w dniu 2012-10-10, zaś koniec 2012-10-12. Jesteśmy znani jako Hanza Consulting Doradztwo i Szkolenia i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Interpersonalne, Administracja, publiczna, samorządowa, efektywna komunikacja, wywieranie wpływu.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Ibis.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Szczecin województwo Zachodniopomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1200.00 PLN.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Skuteczny kontakt z trudnym klientem – 3 dniowe warsztaty + wyjazd do Berlina, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Administracja, publiczna, samorządowa, efektywna komunikacja, wywieranie wpływu – zaprasza Hanza Consulting Doradztwo i Szkolenia mająca swą siedzibę w mieście Szczecin.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Skuteczny kontakt z trudnym klientem – 3 dniowe warsztaty + wyjazd do Berlina.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *