EFS w nowej perspektywie budżetowej Unii Europejskiej 2014-2020 + wyjazd do Berlina, Szczecin

Szkolenie pt. EFS w nowej perspektywie budżetowej Unii Europejskiej 2014-2020 + wyjazd do Berlina, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Hanza Consulting Doradztwo i Szkolenia. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2012-10-24 oraz zakończy się 2012-10-26.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Dotacje Europejskie, Zarządzanie, pozyskiwanie środków, zarządzanie projektem, projekty, kierownicze.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Ibis.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Szczecin woj. Zachodniopomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1200.00 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu EFS w nowej perspektywie budżetowej Unii Europejskiej 2014-2020 + wyjazd do Berlina, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Zarządzanie, pozyskiwanie środków, zarządzanie projektem, projekty, kierownicze – zaprasza Hanza Consulting Doradztwo i Szkolenia mająca siedzibę w miejscowości Szczecin.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: EFS w nowej perspektywie budżetowej Unii Europejskiej 2014-2020 + wyjazd do Berlina.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *