Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych – 2-dniowe warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej zatytułowane: Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych – 2-dniowe warsztaty praktyczne.. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-06, zaś koniec 2012-12-07.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Zawodowe, controlling, księgowość, zamówienia publiczne, prawne, administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1156.82 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych – 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Zawodowe, controlling, księgowość, zamówienia publiczne, prawne, administracja – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych – 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *