Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych – 2-dniowe warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Szkolenie pt. Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych – 2-dniowe warsztaty praktyczne., które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-12-06 oraz zakończy się 2012-12-07.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Księgowe, Administracja.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1156.82 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych – 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Księgowe, Administracja – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Prawo zamówień Publicznych – dokumentowanie procedur przetargowych – 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *