Excel w logistyce – czyli jak skrócić czas przygotowywania danych i podnieść efektywność analiz log, Kraków

Pragniemy Państwu przedstawić Excel w logistyce – czyli jak skrócić czas przygotowywania danych i podnieść efektywność analiz log. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2013-03-18 oraz zakończy się 2013-03-19. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Logistyka, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, zarządzanie, planowanie, magazynowanie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Hotel Chopin. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1168.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-03-15, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 200 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Excel w logistyce – czyli jak skrócić czas przygotowywania danych i podnieść efektywność analiz log, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Logistyka, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, zarządzanie, planowanie, magazynowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Excel w logistyce – czyli jak skrócić czas przygotowywania danych i podnieść efektywność analiz log.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *