Excel w logistyce – czyli jak skrócić czas przygotowywania danych i podnieść efektywność analiz log, Sopot

Chcemy zaoferować Excel w logistyce – czyli jak skrócić czas przygotowywania danych i podnieść efektywność analiz log. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2013-06-13 oraz zakończy się 2013-06-14. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Logistyka, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, zarządzanie, planowanie, magazynowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu albo jej uzyskania.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Hotel Haffner ****. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Sopot województwo Pomorskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1168.50.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-06-12 i bonifikata jest równa według firmy 200 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Excel w logistyce – czyli jak skrócić czas przygotowywania danych i podnieść efektywność analiz log, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Logistyka, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, zarządzanie, planowanie, magazynowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Excel w logistyce – czyli jak skrócić czas przygotowywania danych i podnieść efektywność analiz log.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *