Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego., Zakopane

Oferujemy Państwu następne szkolenie firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST o nazwie: Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego.. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-21 i potrwa ono do 2012-11-23.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1857.92 PLN.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 5%.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego., przypisanego do kategorii – Księgowe, Administracja – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *