Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego., Zakopane

Szkolenie o nazwie Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego., które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-21 oraz zakończy się 2012-11-23.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Zawodowe, Zamówienia publiczne, inwestycje, księgowość, finanse, prawne, inne, administracja.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1857.92 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według prowadzących 5%.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź też samego jej zdobycia.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego., przypisanego do kategorii – Zawodowe, Zamówienia publiczne, inwestycje, księgowość, finanse, prawne, inne, administracja – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *