Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego., Zakopane

Prezentujemy Państwu następne szkolenie firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST o nazwie: Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego.. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-21 oraz zakończy się 2012-11-23.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Prawne, Budowlane, budowa, prawo budowlane, inne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Zakopane województwo Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1857.92 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego., przypisanego do kategorii – Prawne, Budowlane, budowa, prawo budowlane, inne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *