Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego., Zakopane

Przebieg szkolenia : Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego., ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-09-05 oraz zakończy się 2012-09-07. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Zawodowe, Zamówienia publiczne, inwestycje, księgowość, finanse, prawne, inne, administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1857.92.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 5%.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego., przypisanego do kategorii – Zawodowe, Zamówienia publiczne, inwestycje, księgowość, finanse, prawne, inne, administracja – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *