Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego., Zakopane

Chcemy zaprezentować Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego.. Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-09-05, zaś koniec 2012-09-07. Organizatorem jest Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Prawne, Budowlane, budowa, prawo budowlane, inne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały określone jako Zakopane województwo Małopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1857.92.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego., przypisanego do kategorii – Prawne, Budowlane, budowa, prawo budowlane, inne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Prawne aspekty procesu inwestycyjnego – 3-dniowe warsztaty praktyczne w zakresie prawa budowlanego..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *