Praktyczne Warsztaty Pisania Wniosków Unijnych! ZAPRASZAMY!, WARSZAWA

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy Pro-Dev Consulting zatytułowane: Praktyczne Warsztaty Pisania Wniosków Unijnych! ZAPRASZAMY!. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-24 i potrwa ono do 2012-12-02.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Dotacje Europejskie.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 2447.70.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Praktyczne Warsztaty Pisania Wniosków Unijnych! ZAPRASZAMY!, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie – zaprasza Pro-Dev Consulting mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Praktyczne Warsztaty Pisania Wniosków Unijnych! ZAPRASZAMY!.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *