Praktyczne Warsztaty Pisania Wniosków Unijnych! ZAPRASZAMY!, WARSZAWA

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy Pro-Dev Consulting zatytułowane: Praktyczne Warsztaty Pisania Wniosków Unijnych! ZAPRASZAMY!. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-24 i potrwa ono do 2012-12-02.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Dotacje Europejskie.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 2447.70.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Praktyczne Warsztaty Pisania Wniosków Unijnych! ZAPRASZAMY!, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie – zaprasza Pro-Dev Consulting mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Praktyczne Warsztaty Pisania Wniosków Unijnych! ZAPRASZAMY!.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *