Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars, WARSZAWA

Chcemy przedstawić Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-11-20 i potrwa ono do 2012-11-21. Organizatorem jest firma Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, audyt, inwestycje, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1156.82 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według firmy 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, audyt, inwestycje, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST z siedzibą w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *