Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars, WARSZAWA

Przebieg szkolenia pt.: Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars, ma planowany początek w dniu 2012-12-06, zaś koniec 2012-12-07. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1156.82.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według firmy 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST z siedzibą w mieście Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *