Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars, WARSZAWA

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST pt.: Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-20, zaś koniec 2012-11-21.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1156.82 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *