Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars, WARSZAWA

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST pt.: Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-20, zaś koniec 2012-11-21.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1156.82 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Aukcja i licytacja elektroniczna – narzędzia informatyczne w zamówieniach publicznych -2-dniowe wars.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *